Küçükyalı Çilingir Kale Kilit 0532 430 5761
 
Küçükyalı Çilingir Servisi 7 Gün 24 Saat Motorize Ekibi ile Çilingir Hizmeti Veren Firmadır.
 
Küçükyalı Çilingir servisi olarak anahtarcı çilingir hizmeti veren firmamız Küçükyalı bölgesinde yer alan tüm mahallelerde servis araçları ve motorlu çilingir personelleri ile ihtiyacınız hizmeti sizlere sağlamak için çalışmaktadır. Küçükyalı bölgesinde yer alan tüm mahallelerden iletişim numaralarımızı arayarak adresinize usta talebinde bulunabilirsiniz. Anahtar kapıyı açmadığında, arkasında anahtar unuttuğunuz için elinizdeki anahtar kapıyı açmadığında çelik kapı çilingir hizmeti alabilirsiniz. Kapı kilidiniz arızalandığında elinizdeki anahtarla kapınızı açamadığınızda kapının açılması ve arızalı olan anahtar veya kilidin değişimi için bizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Tüm bu ürün ve hizmetlere ulaşmak için bizi nerde olursanız olun yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan aramak olacaktır.
 
Çilingir firmamız Küçükyalı ve yakın mahalleleri için mobil servis araçları ve motorize çilingir ekibi ile gece ve gündüz hizmetinizdedir unutmayınız. Arızalanan ve açılmayan ev kapısı pimapen balkon kapı kilitleri açılarak yenisi ile değiştirilir.
 
Küçükyalı bölgesi çilingir hizmetlerimiz anahtar ve kilitlerin kullanıldığı her alanlarda olup çelik kapı çilingir ve oda kapılarının açılması gibi durumlarda da hizmetinizdedir. Pimapen kapıların kilitleri arızalandığında pvc kapı kilidi açma ve ispanyolet kilit değişimi için firmamızı arayabilirsiniz. Araba anahtarınız aracın içinde yada bagajında kalarak kapılar otomatik kilitlendiyse oto çilingir ihtiyacınızda Küçükyalı Çilingir servisimiz hizmetinizdedir. Ev ve iş yeri tipi olarak geçen çelik para kasalarınızı açamadığınızda kasa çilingir ustalarımız bu iş için sizlere hizmet verecek olup yedek kasa anahtarı ihtiyacınızı karşılayacaklardır. Bu ve buna benzer anahtarcı çilingir işlerinizde Küçükyalı çilingir servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.
 
Küçükyalı Çilingir olarak kapı açma çilingir ihtiyacınızı karşılamak için çalışıyoruz. Bunların yanında ihtiyacınız olan anahtar ve kilitlerin satış ve montajını da yapan firmamız arızalı olan veya çalışmayan anahtar ve kilitlerin değişimini yapmaktadır. Bunun yanında ahşap ve çelik kapılara ek ilave kilit koruyucu olarak geliştirilen hırsız kilitlerini kapılarınıza takarak hırsızların kapıları zorlamasının ve kilit göbeklerini kırarak evlere girmesinin önüne geçiyoruz. Bunların dışında açık kalan ve hırsızlara davetiye çıkartan bina kapılarının açık kalmaması için kullanılan kapı itici hidrolik yaylarını kapılarınıza takarak kapıların açık kalmamasını sağlıyoruz. Bina giriş kapılarında kullanılan kilitleri değiştiriyor yerine yeni model elektrikli otomat kilit montajı yapıyoruz. Bu elektrikli kilitlere uyumlu çalışan Pratik Kart Göstergeç kartlı geçiş sistemlerini firmamız bina kapılarına takarak anahtar kullanmadan kart okutarak binalarınıza girmenizi sağlıyoruz. Arızalı olan ispanyolet pvc balkon kapılarının kilitlerini değiştirerek kapınızın kapanmasını sağlıyoruz,
 
Ev iş yeri ofis apart gibi binalara yerleştiğinizde güvenliğiniz için eski anahtarları kullanmamanızı öneririz. Eski anahtarları kullanmak sizlere risk sağlayacağından yeni taşındığınız binalarda acilen kilit değişimi yaptırmanız gerekir. Bu gibi anahtar ve kilit işlerinizde iletişim numaralarımızı arayarak hizmet alabilirsiniz. Küçükyalı Çilingir nasıl ki gece nöbetçi çilingir arayacaksınızdır öyle de gece kapıda kaldığınızda Küçükyalı nöbetçi çilingir ihtiyacınız olabileceğini düşünerek firmamız sizlere gece de geç saatlerde kapı açma ev oto kasa çilingir hizmeti vermektedir. 
 
Yetkili : Gökhan AKIN 
0532 430 5761